Precestovali sme viacero krajín, letísk, spoločností i hotelov a dovolíme si povedať, že sme videli veľa toho, čo nás vnútorne obohatilo. A snažili sme sa pozerať okolo seba. Dostali sme sa aj k prístroju, ktorý sme nepoznali, ale ktorý – ako sme sa dozvedeli – už zachránil tisícky životov pri zástave srdca! Slovensko v štatistike postihnutí touto diagnózou rozhodne nezaostáva za ostatnými krajinami! V tom istom čase tu vieme iba málo o tom, čo je to automatický externý defibrilátor (AED).

Prečo to robíme?

AURA TRADE, s.r.o. je spoločnosťou, ktorá bola založená v roku 2009. Prvotným podnetom a zámerom bolo dostať na slovenský trh výrobky a produkty, ktoré u nás nie sú stále príliš známe. Táto idea sa postupne napĺňala, dotvárala a dnes – po niekoľkých rokoch, už prerástla hranice „obchodu“ a stáva sa viac poslaním – misiou. Našim heslom a zároveň výzvou voči každému je „Pomáhajte spolu s nami!“. Veríme, že každá pomoc sa človeku raz vráti. 

Spojili sme sa so spoločnosťami, ktoré sú profesionálmi vo vývoji a výrobe takýchto prístrojov, začali sme s nimi spolupracovať, prešli sme niekoľkými školeniami a dnes máme za sebou viac, ako stovku umiestnených AED spolu s vykonaným zaškolením „laických záchrancov“ s týmto prístrojom! Nedodávame však iba technológie. Za veľmi dôležitý faktor zvyšujúci šancu pacientov na prežitie považujeme dobrú informovanosť laikov i odborníkov.

Preto sa spoločne snažíme zvládnuť neľahkú úlohu, spočívajúcu v osvete, „propagácii“  tejto závažnej problematiky, ale aj rozširovaniu dostupných informácií, poznatkov a skúseností. Mala by k tomu slúžiť aj táto naša stránka. Spolupracujeme tiež s profesionálnymi záchrancami a vieme tak prostredníctvom nich poskytnúť aj certifikované školenia prvej pomoci!

Vízia AURA TRADE

Našou víziou je prispieť k záchrane životov na miestach, kde sa stretávajú ľudia a často je veľmi málo času na to, aby sa k nim dostala pomoc pri zdravotných problémoch. Máme vnútorné presvedčenie, že veci, ktoré sa uplatňujú roky v zahraničí, ktoré sa stávajú na mnohých miestach absolútnym štandardom, veci, ktoré dávajú zmysel a ktoré naviac môžu zachrániť život, nemôžu byť u nás doma dlhodobým tabu!

AURA TRADE k tomu spolu s Vami chce prispieť.

Naše referencie

Naše referencie

ecco
zentiva
orange
slovnaft
leoni
heineken
oracle
napant
slsp
vadas
vaillant
velux
dukla
Znak Hazz
vse
VAC Vacuumschmelze
hkm zvolen
unicredit
SOPK
SCA
Sanofi Aventis Pakistan
Samsung
HK 32
Mondi Group
Bohemia Trade
Cementáreň Ladce
Desma
adient
Coba
Audia plastics
Pall Corporation
Hotel Diplomat
Medtronic
Cemmac
Mesto Nové Zámky
mšk púchov
mesto partizánske
Divadlo Bagara
HK 36 Skalica
IMC Slovakia
juma trenčín
Estegroup
hotel Patria
hotel Kukučka
horská služba
slovenské elektrárne

Pozrite si produkty na masáž srdca, ktoré ponúkame.